nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Létající vesmírná loď na dálkové ovládání Stitch
Lexibook Létající vesmírná loď na dálkové ovládání Stitch
Užijte si vzrušující let vesmírnou lodí s dálkovým ovládáním Stitch od Lexibook! Tento moderní a odolný model je navržen tak, aby přinesl hodiny zábavy jak doma, tak venku. Díky promyšlenému designu je bezpečný a snadno ovladatelný pro děti od 5 let, což potěší nejen malé piloty, ale i jejich rodiče.
Nechte se unést do světa fantazie a dobrodružství s touto létající vesmírnou lodí, která kombinuje kvalitní materiály a špičkové technologie. Skvělý tip na dárek, který nezklame žádného malého nadšence do vesmíru a létání.
Věk: 5+
Baterie: Li-lon / 3.7V, součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 33.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 9.50 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | Jiné |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 1.00 ks |