nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Vysílačky Jednorožec s dosahem 200 m
Lexibook Vysílačky Jednorožec s dosahem 200 m
Užijte si dobrodružství s Lexibook vysílačkami Jednorožec, které nabízí dosah až 200 metrů a skvělou zábavu pro děti od 3 let. Tyto dětské walkie-talkie jsou navrženy tak, aby podporovaly týmovou hru a komunikaci mezi kamarády i sourozenci. Díky jednoduchému ovládání je zvládnou i ti nejmenší, zatímco odolné provedení zajistí dlouhodobé používání jak doma, tak venku.
Ať už se děti vydají na výpravu do parku nebo si chtějí hrát v obýváku, tyto vysílačky budou jejich věrným společníkem plným fantazie a radosti z komunikace.
Věk: 3+
Typ baterie: 6F22 (9V)
Počet kusů baterií: 2
Baterie: nejsou součástí balení
Dosah: 200 m
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 18.00 cm |
| Výška balení | 27.00 cm |
| Délka balení | 5.40 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 2.00 ks |
| Typ baterií | 6F22 (9V) |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |