nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Mini dron s ovládáním gesty, hands free
Lexibook Mini dron s ovládáním gesty, hands free
Ovládání dronu nikdy nebylo jednodušší a zábavnější než s tímto Lexibook mini dronem, který reaguje na gesta rukou. Tento hands free model je dobíjecí a navržený tak, aby byl bezpečný a odolný – ideální pro děti již od 3 let. Jeho moderní design a praktičnost zaručují radost z létání doma i venku.
Rodiče ocení kvalitní provedení, které zajišťuje dlouhou životnost a bezpečné používání bez starostí. Přineste dětem nový zážitek plný objevování a hravosti s tímto chytrým dronem, který se snadno ovládá bez potřeby tradičního dálkového ovladače.
Věk: 3+
Baterie: Li-lon / 3.7V, součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 14.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 5.50 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | Jiné |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 1.00 ks |