nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Kaskadérské auto oboustranné
Lexibook Kaskadérské auto oboustranné
Objevte svět nekonečné zábavy s Lexibook kaskadérským autem, které se otáčí o 360° a nabízí oboustranné využití. Toto auto není jen hračkou, ale i společníkem na každodenní dobrodružství doma i venku. Díky modernímu designu a promyšlenému provedení si jej oblíbí nejen děti, ale potěší i rodiče díky odolnému zpracování a důrazu na bezpečnost.
Užijte si hodiny kreativní hry s produktem, který spojuje praktičnost a radost z pohybu v jednom. Skvělý tip na dárek pro malé milovníky aut a kaskadérských triků.
Věk: 6+
Baterie: Li-ion dobíjecí (součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 36.00 cm |
| Výška balení | 26.00 cm |
| Délka balení | 8.50 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | Jiné |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| počet baterií | 1.00 ks |
| Pohlaví | Kluk |