nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Kaskadérské auto Crosslander
Lexibook Kaskadérské auto Crosslander
Kaskadérské auto Crosslander 360°+ od Lexibooku nabízí dětem nejen moderní design, ale i nekonečnou zábavu při každodenním hraní. Tento odolný a bezpečný model je navržen tak, aby zvládl domácí dobrodružství i jízdu na cestách.
Díky promyšlené konstrukci si děti mohou užít kaskadérské kousky a rodiče mají jistotu kvality a bezpečnosti. Hledáte ideální dárek, který potěší malé závodníky? Crosslander 360°+ je skvělou volbou pro všechny malé nadšence do autíček.
Věk: 6+
Typ baterie: AA 1,5 V
Baterie: nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 21.40 cm |
| Výška balení | 26.80 cm |
| Délka balení | 7.80 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 2.00 ks |