Groovy Harry Potter 1 Župan plášť unisex Nebelvír
Groovy Harry Potter 1 Župan plášť unisex Nebelvír
Ponořte se do kouzelnického světa s tímto unisex županem inspirovaným Nebelvírem z Harryho Pottera. Díky univerzální velikosti a pohodlnému polyesterovému materiálu si jej mohou užít děti i dospělí, kteří chtějí vyjádřit svou příslušnost ke slavné koleji.
Župan je ideální pro chladné večery plné magie nebo jako originální doplněk na tematické akce a oslavy. Vydejte se na cestu do Bradavic v komfortu svého domova a ukažte svůj hrdý Nebelvírský duch! Připravte se stát se součástí kouzelného světa každý den.
Věk: 6+
Materiál: Polyester
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 39.00 cm |
| Váha balení | 0.62 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Dospělí |
| Pohlaví | Unisex |