nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Groovy Harry Potter 1 Župan plášť dětský Nebelvír 13-15 let
Groovy Harry Potter 1 Župan plášť dětský Nebelvír 13-15 let
Vstupte do kouzelného světa Bradavic s tímto stylovým dětským županem inspirovaným kolejí Nebelvír. Tento pohodlný a měkký plášť je ideální pro všechny mladé fanoušky Harryho Pottera ve věku 13 až 15 let, kteří chtějí zažít atmosféru čar a kouzel i doma. Vyrobený ze 100% polyesteru, zaručuje příjemný pocit na dotek a snadnou údržbu.
Díky svému propracovanému designu s motivy Nebelvíru se stane oblíbeným kouskem nejen během odpočinku po náročném dni, ale také při sledování oblíbených filmů či čtení knih o Harrym Potterovi. Připravte se stát se hrdinou vlastního příběhu a nechte magii vstoupit do vašeho každodenního života!
Věk: 6+
Materiál: 100% Polyester
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 39.00 cm |
| Váha balení | 0.54 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |