nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Groovy Harry Potter 1 Župan Plášť dětský Nebelvír vel. M
Groovy Harry Potter 1 Župan Plášť dětský Nebelvír vel. M
Vstupte do světa kouzel s dětským županem Harry Potter z kolekce Nebelvír, který je perfektní volbou pro malé čaroděje ve věku 7 až 9 let. Tento měkký a pohodlný župan z 100% polyesteru zahřeje po dlouhém dni plném dobrodružství a zároveň dodá pocit pravého kouzla.
S pečlivě navrženými detaily a autentickými barvami Nebelvíru se každý malý fanoušek bude cítit jako člen slavné koleje v Bradavicích. Praktický střih velikosti M zajistí pohodlí i při hrách nebo odpočinku doma či na cestách.
Věk: 6+
Materiál: 100% Polyester
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 39.00 cm |
| Váha balení | 0.54 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |