nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Groovy Harry Potter 1 Župan dámský Zmijozel
Groovy Harry Potter 1 Župan dámský Zmijozel
Groovy Harry Potter dámský župan Zmijozel je stylový doplněk pro fanoušky kouzelnického světa Harry Potter. Design inspirovaný kolejí Zmijozel zaujme elegantním provedením a pohodlným střihem vhodným pro každodenní nošení doma i při odpočinku.
Příjemný polyesterový materiál zajišťuje komfort při nošení a univerzální velikost nabízí pohodlné využití pro většinu postav.
Věk: 6+
Velikost: univerzální
Délka: 110 cm
Materiál: 100 % polyester
Motiv: Zmijozel
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 32.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 42.00 cm |
| Váha balení | 0.68 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Dospělí |
| Pohlaví | Unisex |