nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Groovy Světlo projekční Harry Potter
Groovy Světlo projekční Harry Potter
Oživte kouzelný svět Harryho Pottera přímo ve svém pokoji s projekčním stolním světlem Groovy. Toto originální licenční osvětlení promítá magické motivy a vytváří tak jedinečnou atmosféru pro malé i velké fanoušky čarodějnických příběhů. Světlo je napájeno pomocí adaptéru, který je součástí balení, takže nemusíte řešit baterie.
Díky kompaktním rozměrům 12×9×9 cm se snadno umístí na stůl či noční stolek a dodá prostoru špetku magie a tajemství. Připravte si svůj pokoj na zážitky plné fantazie a dobrodružství, které nabízí tento stylový doplněk inspirovaný světem Harryho Pottera.
Věk: 3+
Napájení: adaptér (součást balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 11.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |