nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Groovy Batman Župan unisex černý
Groovy Batman Župan unisex černý
Užijte si pohodlí a styl s tímto unisex županem Groovy Batman v černé barvě, který je navržen tak, aby dokonale padl díky univerzální velikosti. S délkou 120 cm vás zahřeje po každém koupání nebo při odpočinku doma. Vyroben z kvalitního 100% polyesteru nabízí měkký a příjemný materiál, který je zároveň odolný a snadno se udržuje.
Tento župan není jen praktickým doplňkem, ale také skvělým dárkem pro malé i velké fanoušky Batmana, kteří chtějí cítit sílu superhrdiny i ve chvílích klidu. Připravte se na pohodová rána či večery s županem, který kombinuje funkčnost s ikonickým designem.
Věk: 6+
Materiál: 100% Polyester
Délka: 120 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 32.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 42.00 cm |
| Váha balení | 0.75 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Dospělí |
| Pohlaví | Unisex |