nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Wednesday Samolepky technické
Bluesky Wednesday Samolepky technické
Přineste si kousek temné elegance do svého každodenního života s těmito stylovými samolepkami Bluesky Wednesday. Navrženy pro fanoušky mysteriózní atmosféry Nevermore Academy, tyto samolepky oživí váš notebook, mobil nebo školní potřeby originálními motivy inspirovanými postavou Wednesday.
Jejich precizní provedení a jedinečný design zaručí, že vaše věci budou nepřehlédnutelné. Vyberte si způsob, jak vyjádřit svůj osobitý styl a připomeňte si tajemnou krásu temnoty každý den.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 17.50 cm |
| Výška balení | 17.50 cm |
| Délka balení | 24.00 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |