Bluesky Wednesday Set blok a pero
Bluesky Wednesday Set blok a pero
Vstupte do světa kreativního psaní s Bluesky Wednesday setem, který kombinuje praktický A5 blok s 80 stránkami a pero s možností výměny náplně. Tento elegantní set je zabalen v ekologickém recyklovatelném papírovém obalu, což ocení nejen vaše kreativita, ale i příroda kolem nás.
Ideální společník pro všechny, kteří rádi zachytávají své myšlenky nebo si vedou poznámky v práci či škole. Pusťte se do zapisování nápadů či denních plánů s nástroji, které jsou nejen stylové, ale také šetrné k životnímu prostředí.
Věk: 6+
Počet stran: 80
Formát: A5
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 16.50 cm |
| Výška balení | 16.50 cm |
| Délka balení | 23.60 cm |
| Váha balení | 0.29 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |