nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Wednesday Blok A5 Nightshade
Bluesky Wednesday Blok A5 Nightshade
Zachyťte všechny své myšlenky a nápady s elegantním poznámkovým blokem Wednesday Nightshade ve formátu A5. Tento blok je ideální společník pro každodenní zápisky, skicování i zaznamenávání tajemných inspirací, které vás mohou kdykoliv napadnout.
Nechte se unést kreativitou a využijte tento stylový blok k zachycení všeho důležitého, co chcete mít vždy po ruce. Proč nezaznamenat právě teď svůj nápad, který může změnit váš den? Vytvořte si svůj vlastní svět plný tajemství a představivosti s tímto originálním poznámkovým blokem.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 14.80 cm |
| Výška balení | 14.80 cm |
| Délka balení | 21.00 cm |
| Váha balení | 0.26 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |