nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Žralok tahací Flexi
Alltoys Žralok tahací Flexi
Flexibilní žralok od Alltoys přináší interaktivní zábavu, která zároveň uklidňuje a podporuje jemnou motoriku.
Tato unikátní hračka ve tvaru žraloka o délce 19 cm lze natahovat, stlačovat i ohýbat podle dětské fantazie. Díky své pružnosti pomáhá rozvíjet kreativitu a představivost nejmenších objevitelů. Je ideální společník pro děti od 3 let, které si rády hrají s originálními a smysluplnými hračkami.
Užijte si společné chvíle plné smíchu a radosti s touto flexibilní hračkou, která se snadno přizpůsobí dětským rukám a jejich hravým nápadům.
Věk: 3+
Délka: 19 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 5.00 cm |
| Výška balení | 3.00 cm |
| Délka balení | 19.00 cm |
| Váha balení | 0.03 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |