nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Střapatá natahovací housenka Tutti Frutti se světlem
Alltoys Střapatá natahovací housenka Tutti Frutti se světlem
Tato barevná natahovací housenka Tutti Frutti je skvělým společníkem pro každé dítě, které rádo objevuje svět zábavy a interaktivních hraček.
Po natažení housenka o délce 28 cm rozsvítí své světelné efekty, což podpoří dětskou představivost a radost z hraní. Hračka je vhodná pro děti od tří let a obsahuje tři knoflíkové baterie typu LR44, které jsou součástí balení, takže ji můžete hned použít.
Nechte děti objevit kouzlo pohybu a světla v jedné veselém housence, která se stane nerozlučným kamarádem na cestách i doma.
Věk: 3+
Baterie: LR44, 3 ks (součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 8.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 28.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |