nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
ZURU Metal Machines Stavební destrukční dráha s motorovým pohonem
ZURU Metal Machines Stavební destrukční dráha s motorovým pohonem
Vydejte se na vzrušující jízdu s Metal Machines Stavební destrukční dráhou, která nabízí motorový pohon pro autentický zážitek plný akce. Tato hračka je perfektní volbou pro malé stavitele i fanoušky rychlých aut, kteří si chtějí užít napínavé chvíle plné destrukce a zábavy. Motor pohánějící dráhu dodává realistický efekt a umožňuje dětem sledovat, jak jejich vozidla projíždějí složitým terénem s lehkostí. Kvalitní zpracování a dynamický design přitahují pozornost a podporují kreativitu při hře. Připravte se na nekonečné hodiny dobrodružství, které podpoří rozvoj motorických dovedností i představivosti vašich dětí.
Věk: 3+
Baterie: D (1,5V), 1 ks (nejsou součástí balení)
Rozměry balení: 60 x 8 x 32 cm
Hmotnost balení: 1.25 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 60.00 cm |
| Výška balení | 32.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 1.25 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 1.00 ks |
| Typ baterií | D (1,5V) velký buřt |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |