Zapf Creation BABY born Surprise Zvířátka 3

-10%
299 Kč
269 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 72 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
ZPF 904466
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Zapf Creation BABY born Surprise Zvířátka 3

Čáp se vrátil! Přinesl nová zvířátka ze zoologické zahrady, která můžeš kousek po kousku objevovat. Úžasné uzlíčky plné překvapení skrývají mnoho překvapení.

Nejprve rozbal ručník a pokochej se, jaký má zvířátko fusáček. Ale pozor, nic není tak, jak by se na první pohled mohlo zdát. Uvnitř fusáčku je totiž často ukryto úplně jiné zvířátko.

V pandím kožíšku možná spinká pejsek, medvídek může být převlečen za žirafu nebo se ptáček schovává v kostýmu králíčka. Když se zvířecí miminka vyklubou z uzlíčku, mají zavřená očička.

Když se zvířecí miminka vyklubou z uzlíčku, mají zavřená očička. Aby se zjistilo, jakou mají barvu, opatrně víčka otři vlhkým hadříkem.

Zábava na tebe čeká, když zvířátko položíš do vaničky a vykoupeš v ledové vodě.

Potom změní barvu nebo celý charakter, takže třeba ptáček se promění v tučňáka a světle hnědý jelen je najednou růžový.

Je to holčička nebo chlapeček? Jakou barvu má dudlík? Jakmile objevíš všechna tajemství zvířecího miminka, můžeš vyplnit jeho rodný list.

Součástí je i plakátek s přehledem všech BABY born Surprise Zvířátek a se zábavnými hrami. BABY born Surprise pro hraní i sbírání, se sponou na zavěšení/přenášení.

Různorodé hry s BABY born Surprise zvyšují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot jako je zodpovědnost, komunikace a empatie.

BABY born Surprise Zvířátka (3. série) ve fusáčku se sponou na zavěšení, dudlíkem, rodným listem a přehledem všech zvířátek. 18 druhů. V ledové vodě mění barvu.

Věk: 3+
Materiál: textil, plast
Rozměr balení: 10 x 23 x 6,5 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 3 let
Šířka balení 11.40 cm
Výška balení 8.60 cm
Délka balení 6.00 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Pohlaví Holka
Věk Předškolák (3-5 let)

Dotaz k produktu