Zapf Creation BABY born Surprise 4

369 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 327 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
ZPF 904244
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Zapf Creation BABY born Surprise 4

Čáp se vrátil! Přinesl nová miminka, která můžeš kousek po kousku objevovat. Úžasné uzlíčky plné překvapení skrývají mnoho překvapení.

Nejprve rozbal zavinovačku a podívej se, jaký má miminko fusáček. Novorozený miláček může podřimovat jako ananas, meloun, tučňák, nanuk nebo například kaktus.

Očka má ale stále zavřená. Chceš-li zjistit, jakou mají barvu, jemně mu otři oční víčka vlhkým hadříkem. Pak opatrně otevři fusáček a uvidíš, jaký má miminko tón kůže, barvu vlasů a jaký má účes. Je to holčička nebo chlapeček? A jakou barvu má jeho lahvička?

BABY born Surprise miminko rádo pije vodu z lahvičky a používá plenku, na které se po namočení objeví hezký vzor. Jakmile objevíš všechna tajemství miminka, můžeš vyplnit rodný list.

Součástí je i plakátek s přehledem všech miminek BABY born Surprise a se zábavnými hrami.

BABY born Surprise pro hraní a sbírání, s funkcí pití a čůrání, včetně kouzelné plenky.

Různorodé hry s panenkami BABY born Surprise zvyšují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot jako je zodpovědnost, komunikace a empatie.

BABY born Surprise (4. série) ve fusáčku, s plenkou, lahvičkou, rodným listem a přehledem všech miminek. Sesbírej je všechny! Celkem je 12 panenek.

Věk: 3+
Materiál: textil, plast
Rozměr balení: 10 x 23 x 6,5 cm

záruka 2 roky
Věk od 3 let
Šířka balení 9.50 cm
Výška balení 19.70 cm
Délka balení 5.80 cm
Hmotnost balení 0.168 kg
Pro koho Holky, Předškoláky

Dotaz k produktu