nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Zapf Creation Baby Born Kůň s hříbátkem
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Zapf Creation Baby Born Kůň s hříbátkem
Baby Born Kůň s hříbátkem
Interaktivní chodící koník s hříbátkem.
- Stiskni levé ucho koníka a rozejde se kupředu.
- Po stisknutí pravého ucha uslyšíš jak řechtá a zavolá na hříbátko.
- Když se koník a hříbátko dotknou čumáčky, uslyšíš, jak si dají pusinku.
- Součástí balení je růžové sedlo, na kterém můžeš vozit svojí panenku.
Balení obsahuje: koníka, hříbátko, sedlo a uzdu.
Věk: 2+
Materiál: plast, polyester
Rozměry koníka: 34 x 32 x 14 cm
Rozměry hříbátka: 23 x 23 x 11 cm
Baterie: 3 x AA/R 1,5 V (součástí balení)
| Délka (cm) | 34 cm |
| Šířka (cm) | 14 cm |
| Výška (cm) | 32 cm |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Vhodné | od 2 let |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |
| materiál | Plyš |
| Váha balení | 0.615 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |