nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
X-SHOT Reflex 6 červená 12 nábojů
X-SHOT Reflex 6 červená 12 nábojů
Tato X-Shot zbraň je pro opravdové střelce. Díky otočné hlavni můžete rychle vypálit 6 nábojů.
Zbraň umožňuje přesné zacílení a dostřel až na vzdálenost 27 metrů.
Obsah: puška a 12 nábojů.
Věk: 8+
Materiál: plast
Dostřel: 27 m
Délka zbraně: 28 cm
| Váha balení | 0.80 kg |
| Šířka balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Výška balení | 50.00 cm |
| Vhodné | od 8 let |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |