nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Wednesday dárkový set EDT 100 ml + toaletní taška - Poškozený obal
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Wednesday dárkový set EDT 100 ml + toaletní taška - Poškozený obal
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.50 kg |
| Šířka balení | 28.80 cm |
| Délka balení | 7.50 cm |
| Výška balení | 22.00 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |