nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Wader Super Truck Popelářský vůz
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Wader Super Truck Popelářský vůz
Popelářský vůz Super Truck Wader 36530
Velký popelářský vůz se čtyřmi kontejnery na korbě. Popelářské auto má rameno, který vykládá a nakládá kontejnery. Kontejnery se dají vysypávat po uvolnění pojistky.
Různá barevná provedení.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry: 77,5 x 28,5 x 20,5cm
Hmotnost: 2,94kg
Země původu: Polsko
| Délka (cm) | 77.5 cm |
| Šířka (cm) | 28.5 cm |
| Výška (cm) | 20.5 cm |
| Hmotnost (kg) | 2.940 kg |
| Vhodné | od 3 do 10 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |