výprodej

Vilac Hmatej a najdi farma

-24%
683 Kč
519 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 41 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
VIL V2410
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Vilac Hmatej a najdi farma

Druhá verze bestselleru didaktické hry Hmatej a najdi. Skryté dřevěné předměty v pytlíku v neprůhledném obalu.

Menší děti mají za úkol po vložení ruky do tuby jen na základě hmatání popsat svými slovy, jaký předmět drží v ruce. Rodiče mohou způsob hry dětem předvést názorným příkladem.

Starší děti mohou hrát hru ve formě lota nebo binga, k těmto hrám jsou k dispozici obrázkové karty jednotlivých předmětů.

Návod ke hře: Hmatej a najdi + bingo: První hráč si vezme kartu z hromádky. Poté musí sáhnout do sáčku a podle hmatu najít dřevěný dílek, který odpovídá obrázku na kartě.

Pokud vybere správný dílek, kartu si ponechá a na řadě je druhý hráč, který opět začíná tažením karty z hromádky. Pokud ale první hráč vybere nesprávný dílek, musí svou kartu předat dalšímu hráči, který se musí pokusit najít správný dílek. Po každém kole se dílky vrací zpět do sáčku. Když už na hromádce nezbývá žádná karta, určí se vítěz.

Vyhrává hráč s větším počtem karet. Pozor! Pokud jeden z hráčů náhodou vytáhne dílek ve tvaru muchomůrky, musí všechny své karty vrátit na hromádku!

Aby se děti lépe seznámily s hmatáním předmětů, můžete upravit pravidla dle vlastního uvážení:

  • 1 – Začněte s malým množstvím dřevěných dílků.
  • 2 – Dovolte jim podívat se do sáčku.
  • 3 – Poté hru opět udělejte o něco těžší, nedovolte dětem nahlížet do sáčku.
  • 4 – Přidejte do sáčku více dílků.
  • 5 – Nakonec, až si děti na hru zvyknou, hrajte podle tradičních pravidel.

BINGO variace: Složte 4 karty do kruhu a vytvořte jeden nebo více herních polí pro každého hráče. Jeden z hráčů nebo rodič vytáhne dílek ze sáčku a vyvolá ho. Hráč, který má kartu odpovídající tomuto vyvolanému dílku, si jej vezme a položí na svou kartičku. Hráč, který jako první zaplní své herní pole, vyhrává!

Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory.

Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace.

Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.

Věk: 2+
Materiál: dřevo, karton
Rozměry balení: 16 x 16 x 16 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 2 let
materiál Dřevo
Šířka balení 16.00 cm
Výška balení 16.00 cm
Délka balení 16.00 cm
Pohlaví Unisex
Věk Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let), Puberťák (12-15 let)

Dotaz k produktu