Vilac Biatlonová malorážka Martin Fourcade

959 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 14 DĚTEM
Dostupnost
POSLEDNÍ 2 KUSY
Značka
Kód výrobce
VIL V10034
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Vilac Biatlonová malorážka Martin Fourcade

Máte doma malé sportovní nadšence, kteří se nezaleknou ani zimy? Tato hračka je přesně pro ně!

Češi fandí kromě hokeje a lyžování hlavně biatlonu. Představíme vám dřevěnou hračku, která potěší mladé sportovní nadšence.

Biatlonová malorážka francouzského sportovce Martina Fourcada. Fourcade je pětinásobný olympijský vítěz a držitel jedenácti zlatých medailí z MS.

Hračka je vyrobena ze dřeva a má nastavitelné textilní popruhy. Pažba malorážky je modrá, pod hlavní je umístěna vlajka Francie a jména autorů projektu – Martin Fourcade, Vilac.

V balení najdete pět sklopných terčů a dvacet gumiček. Nastavte popruhy tak, aby vyhovovaly vašemu synovi, dceři nebo vám samotným.

Postavte terče na požadovanou vzdálenost a dejte je do správné polohy. Ukažte dětem, jak správně a bezpečně gumičku natáhnout na dřevěnou malorážku.

Teď už stačí jen zamířit a stisknout spoušť! Schválně, na kolik pokusů trefíte všech pět terčů?

Pokud sledujete biatlon pravidelně jistě víte, jak je Martin pro svou disciplínu nadšený. Miluje nejen svůj sport, ale i své fanoušky a podporovatele. Je tedy přirozené, že chtěl něco udělat i pro ně – pro vás. Chtěl, aby i ti nejmenší měli možnost naučit se něco o biatlonu a hrát si na sportovce soutěžícího na mistrovství světa či olympiádě.

Martin Fourcade se narodil a vyrostl ve Francii, možná i proto se rozhodl oslovit francouzskou firmu Vilac, která se zabývá návrhem a výrobou hraček. V zasněženém pohoří Jura spolu vymysleli projekt, který později nadchnul mnoho dětí a rodičů. Vyrobili Martinovu biatlonovou malorážku. Jako všechny hračky firmy Vilac je i tato malorážka vyrobena s ohledem na životní prostředí.

Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory.

Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace.

Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.

Věk: 5+
Materiál: dřevo
Rozměr malorážky: 49,5 x 11,5 x 2 cm
Průměr terče: 8,5 cm
Výška terče: 11,5 cm
 

záruka 2 roky
Vhodné od 5 let
materiál Dřevo
Šířka balení 54.00 cm
Výška balení 23.00 cm
Délka balení 6.50 cm
Pohlaví Unisex
Věk Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let)

Dotaz k produktu