nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Tubbz Kachnička TMNT Leonardo
Tubbz Kachnička TMNT Leonardo
TUBBZ Kachnička TMNT Leonardo je originální sběratelská figurka inspirovaná populární sérií Teenage Mutant Ninja Turtles. Oblíbený vůdce želvích bojovníků Leonardo je zpracován v charakteristickém stylu cosplay kachniček TUBBZ s důrazem na detailní provedení a kvalitní materiály.
Figurka je vyrobena z kvalitního plastu a díky velikosti přibližně 9 cm se skvěle hodí jako dekorace na poličku, pracovní stůl nebo do sbírky fanoušků TMNT. Oficiálně licencované provedení doplňuje stylová papírová krabička s průhledným okýnkem, která podtrhuje sběratelský charakter produktu. Ideální doplněk pro milovníky originálních figurek i světa Ninja želv.
Věk: 3+
Velikost cca 9 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 14.60 cm |
| Výška balení | 10.20 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 0.02 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |