nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Tubbz Kachnička Pán Prstenu Samvěd
Tubbz Kachnička Pán Prstenu Samvěd
TUBBZ Kachnička Pán prstenů Samvěd je originální sběratelská figurka inspirovaná legendární fantasy sérií The Lord of the Rings. Oblíbená postava Samwise Gamgee je zpracována v typickém stylu cosplay kachniček TUBBZ s důrazem na detailní provedení a věrný vzhled.
Figurka je vyrobena z kvalitního plastu a díky velikosti přibližně 9 cm se skvěle hodí jako dekorace do sbírky fanoušků fantasy světa. Oficiálně licencované provedení doplňuje stylová papírová krabička s průhledným okýnkem, která podtrhuje sběratelský charakter produktu. Ideální doplněk pro milovníky světa Pána prstenů i originálních figurek.
Věk: 3+
Velikost cca 9 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 14.60 cm |
| Výška balení | 10.20 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 0.02 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |