nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Tubbz kachnička Lara Croft Retro (první edice)
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Tubbz kachnička Lara Croft Retro (první edice)
Sběratelská kachnička Lara Croft Retro z kolekce TUBBZ je nejenom kouskem, který potěší všechny fanoušky, ale i unikátem!
První edice, součást limitované série, je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a přináší detailní provedení slavné dobrodružky v její retro podobě.
Lara Croft je zachycena v ikonickém outfitu, který fanoušci milují.
Kachnička je dodávána ve stylové plastové vaničce s průhledným plastovým krytem, což ji činí skvělým kouskem pro sběratele.
Skvélé pro vystavení nebo jako součást vaší TUBBZ kolekce!
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.20 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |