nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Tubbz kachnička Destiny Ikora (první edice)
Tubbz kachnička Destiny Ikora (první edice)
Sběratelská kachnička – oficiální licencovaný produkt
Tato limitovaná edice je dodávána v prémiovém sběratelském boxu a je součástí číslované série.
-
Materiál: kvalitní PVC
-
Rozměr: cca 9 cm
-
Detailní zpracování pro maximální věrnost
Dekorativní předmět – není určen do vody.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 14.50 cm |
| Délka balení | 13.00 cm |
| Váha balení | 0.35 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |