nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Tubbz kachnička DC Comics - Batman Temný Rytíř (první edice)
Tubbz kachnička DC Comics - Batman Temný Rytíř (první edice)
Oficiálně licencovaný sběratelský kousek z limitované edice TUBBZ.
Tato kachnička v podobě Temného rytíře z DC Comics přichází v prémiovém sběratelském boxu s jedinečným číselným označením.
Vyrobena z detailně zpracovaného PVC, velikost cca 9 cm.
Stylový doplněk pro každého fanouška Batmana.
Produkt je určen ke sběratelským účelům – není určen do vody.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 13.00 cm |
| Váha balení | 0.20 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |