nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Trigano EVO balanční trámek
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Trigano EVO balanční trámek
Trigano EVO balanční trámek
Balanční trámek - ukotveno k vysokému oblouku. Zde si děti na kovovém trámku otestují, zda jsou schopné se po něm dostat z jednoho konce na druhý i s pomocí lana na přidržování rukama.
Věk: 3+
Nosnost: 50 - 70 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 do 12 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 100.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 5.00 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |