Tomme Tippee Kouzelná podložka na stůl Explora Magic Mat
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Tomme Tippee Kouzelná podložka na stůl Explora Magic Mat
Praktická podložka na stůl Tommee Tippee Explora přilne ke každému stolu nebo pultu dětské jídelní židličky.
Díky přísavce uprostřed podložky bezpečně drží na místě dětské misky a talíře a zabraňuje vylévání a klouzání.
Ideální pro dítě, které se učí samostatnému krmení. Neobsahuje bisfenol.
Věk: 6m+
Materiál: silikon
Rozměr podložky: 27 x 16 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 měsíců |
| Šířka balení | 14.10 cm |
| Výška balení | 20.50 cm |
| Délka balení | 1.80 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců) |