nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Tlapková patrola Xylofón
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Tlapková patrola Xylofón
Tlapková patrola Xylofón
Parádní xylofón s motivem hrdinů se seriálu Tlapková patrola. Nástroj je vyroben s kvalitního plastu.
Rozměr balení: 34,5 x 17,5 x 13 cm
Rozměr xylofónu: 23,5 x 13,5 x 3,5 cm
Materiál: Plast
Baterie: 2 x 1,5V AA
Věk: 1,5+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 měsíců |
| Výška balení | 17.5 cm |
| Délka balení | 34.5 cm |
| Šířka balení | 13 cm |
| Věk | Batole (1-2 roky) |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Pohlaví | Unisex |