Tlapková patrola film 2 mini autíčka s figurkou Marshall

159 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 3 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Kód výrobce
SPI 6067086_Marshall
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Tlapková patrola film 2 mini autíčka s figurkou Marshall

Rychle vyrazte na záchrannou akci se závodníky z Tlapkové patroly Pup Squad Racers!

Každé závodní autíčko Pup Squad měří 6,5 centimetru na délku a 5 centimetrů na výšku, takže se skvěle vejde do dlaně nebo do kapsy, představuje tak ideální hračku, kterou si děti mohou vzít kamkoli s sebou!

Každý psí hrdina z Tlapkové patroly je oblečený v autentické uniformě z filmu Tlapková patrola: ve velkofilmu s ušima vlajícíma dozadu, takže vypadají, jako by se řítili plnou rychlostí, úplně jako na velkém plátně (každý se prodává zvlášť)!

S hračkami ze světa Tlapkové patroly může dítě při hraní rozvíjet svou představivost a motorické dovednosti a zároveň prožívat své oblíbené scény z filmu!

Pro ještě zábavnější a napínavější mise inspirované seriálem Tlapková patrola sbírejte všechny hračky z filmů o Tlapkové patrole, jako je například úžasná velitelská letadlová loď, a všechny hračky ze speciální edice Tlapkové patroly pro holky a kluky, jako jsou figurky a hrací sady Mighty Pups, Aqua Pups a Big Truck Pups (každá se prodává samostatně), a užijte si nekonečná dobrodružství s oblíbenými psími hrdiny z filmu Tlapková patrola: ve velkofilmu, se závodníky Pup Squad Racers!

Věk: 3+

záruka 2 roky
Vhodné od 3 let
Šířka balení 13.02 cm
Výška balení 12.85 cm
Délka balení 4.57 cm
Váha balení 0.07 kg
Věk Předškolák (3-5 let)
Pohlaví Unisex

Varianty

Dotaz k produktu