nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Tary Sweets - Oplatek s citrónovou náplní - Prošlá minimální trvanlivost
Tary Sweets - Oplatek s citrónovou náplní - Prošlá minimální trvanlivost
Tary Sweets – Oplatek s citrónovou náplní pro děti, které rádi mlsají. Nyní s příchutí citronu a s motivem parkuristy Taryho.
Složení: pšeničná mouka, rostlinné oleje (palmový, kokosový), cukr, glukózový sirup (kukuričný), kukuričný škrob, sušené odstředěné mléko, sůl, kypřící látky (kyselina sodná), pyrofosfát, hydrogenuhlicitan sodný, hydrogenuhlicitan amonný, emulgátor (sójový lecitin), aroma (vanilka, citron), barvivo (lutein), modř FCF
Věk: 3 +
Zboží s prošlým datem minimální trvanlivosti - 23.04.2026
| Váha balení | 0.05 kg |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 2.00 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |