Sylvanian Families Město velký obchodní dům

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Kód výrobce
SFS 10396017
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Sylvanian Families Město velký obchodní dům

Kolekce Město představuje nový Velký obchodní dům. Souprava je vybavena dvoupodlažní budovou obchodního domu a vstupní věží. Hlavní budovu můžete rozevírat a zavírat, abyste si užívali různé tvary. Dále má ruční výtah, který dokáže vyvézt figurky do horního patra. Okna jsou oddělitelná a lze je nahradit okny z jiných položek řady Město.

Obchodní dům je elegantně navržen s nádhernými reliéfy. Můžete si vytvořit vlastní městskou krajinu kombinováním tohoto produktu s dalšími budovami v městské řadě.

Sada obsahuje: hlavní budova, vstupní věž, střecha vstupní věže, střešní ozdoba vstupní věže, plot A , plot B, plot C, plot D, plot E, plot F, plot G, balkón, uliční deska, stropní deska, vlajka, markýza, okno, okenní rám.

Historie: Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek. V celém světě vyvolaly obrovské sběratelské nadšení. Postavičky Sylvanian Families byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Zpočátku to byli: bobři, ježci, myši, zajíci, medvědi... V posledních letech však přibyla i ostatní zvířátka jako jsou: kočky, psi, tučňáci, opice, koaly a surikaty. Ke všem těmto postavičkám je vždy možné dokoupit různé vybavení, domečky, autíčka …atd.

Věk: 3+
Materiál: plast, karton
Sada neobsahuje figurku.
Počet doplňků: 34
Počet figurek: 0
Rozměry balení: 73 x 35 x 20,5 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 3 let
Šířka balení 73.00 cm
Výška balení 35.00 cm
Délka balení 20.00 cm
Váha balení 3.40 kg
Pohlaví Holka
Věk Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let)
výprodej
Skladem - U Vás již 5.10.
299 Kč

Dotaz k produktu