Sylvanian Families Město Cellistka hedvábná kočka

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Kód výrobce
SFS 10396010
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Sylvanian Families Město Cellistka hedvábná kočka

Kolekce Město představuje novou sadu Koncert na violonccelo, která obsahuje figurku holčičky z rodiny hedvábných kočiček, violončelo a příslušenství. Holčička z rodiny Hedvábných kočiček má speciální ruce, které drží violoncello a smyčec, má na sobě nádherné fialové saténové šaty s krásnými stužkami a náhrdelníkem.

Sbírejte hudební koncertní sety a s Klavírním setem tak vytvořte hudební Trio. Kombinujte s obchody, s nábytkem figurkami z městské řady pro více zábavy.

Sada obsahuje: stoleček na noty, noty, sedátko, violončelo, smyčec, figurka.

Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family.

Historie: Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek. V celém světě vyvolaly obrovské sběratelské nadšení. Postavičky Sylvanian Families byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Zpočátku to byli: bobři, ježci, myši, zajíci, medvědi... V posledních letech však přibyla i ostatní zvířátka jako jsou: kočky, psi, tučňáci, opice, koaly a surikaty. Ke všem těmto postavičkám je vždy možné dokoupit různé vybavení, domečky, autíčka …atd.

Věk: 3+
Materiál: plast
Sada obsahuje figurku.
Počet doplňků: 5
Počet figurek: 1
Rozměry balení: 13 x 15 x 5,5 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 3 let
Šířka balení 13.00 cm
Výška balení 13.00 cm
Délka balení 5.00 cm
Váha balení 0.09 kg
Pohlaví Holka
Věk Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let)

Dotaz k produktu