Sylvanian Families Baby dvojčata koťata javorových koček

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Kód výrobce
SFS 10395292
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Sylvanian Families Baby dvojčata koťata javorových koček

Sylvanian Families Baby dvojčata koťata javorových koček

Originální figurky semišových zvířátek. Další členové rodiny javorových koček.

Sedící dvojčátka-koťátka z rodiny Javorových kočiček nemají ráda hlasité zvuky. Někdy se tak bojí až se rozpláčou. Ať už se smějí nebo pláčou dvojčata jsou nejlepší přátelé. Kombinujte tyto figurky s dalšími z rodiny Jaovrových kočiček (prodává se samostatně) pro dokončení rodiny. Kombinujte s různými domy, nábytkem a dalšími rodinami pro ještě více zábavy (prodává se samostatně).

Doplňte si tuto rodinku ještě malými dvojčátky Javorových kočiček a rozšiřte si rodinu. Kombinujte s různými domy, nábytkem a dalšími rodinami.

Balení obsahuje: Kočičí dvojčátko (sedící), Maple Kočičí dvojčátko plazící se, láhev.

Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. Zvířátka jsou z plastu potažené jemňounkým semišem a mají otáčecí hlavičku a všechny končetiny jsou pohyblivé.

Historie: Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě. Na základě těchto postaviček byla vytvořena řada videoher, animovaných pohádek. V celém světě vyvolaly obrovské sběratelské nadšení. Postavičky Sylvanian Families byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Zpočátku to byli: bobři, ježci, myši, zající, medvědi... V posledních letech však přibyla i ostatní zvířátka jako jsou: kočky, psi, tučňáci, opice, koaly a surikaty. Ke všem těmto postavičkám je vždy možné dokoupit různé vybavení, domečky, autíčka …atd.

Věk: 3+
Materiál: plast, semiš, textil
Počet figurek: 2
Výška postaviček: 3,5 cm
Rozměry balení: 10 x 7,5 x 3,5 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 3 let
Šířka balení 7.50 cm
Výška balení 10.00 cm
Délka balení 3.50 cm
Váha balení 0.04 kg
Pohlaví Holka
Věk Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let)

Dotaz k produktu