nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Stor Zelda Láhev skleněná s návlekem 585 ml
Stor Zelda Láhev skleněná s návlekem 585 ml
Objevte skleněnou láhev STOR s motivem legendární Zeldy, která vám pomůže udržet pitný režim během celého dne. Díky odolnému silikonovému návleku je láhev nejen stylová, ale i bezpečná proti rozbití a snadno se drží. S objemem 585 ml nabízí dostatek tekutiny pro každodenní potřebu hydratace, ať už jste doma, ve škole nebo na výletě.
Tato láhev je ideální volbou pro všechny malé i velké fanoušky dobrodružství, kteří chtějí zůstat zdraví a svěží. Přidejte do svého dne kapku kouzla s praktickým a designovým doplňkem!
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 8.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.42 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |