Stor One Punch Man Termo nerezová láhev
Stor One Punch Man Termo nerezová láhev
Připravte se na dobrodružství s termo nerezovou láhví STOR One Punch Man, která kombinuje praktický design s oblíbeným licenčním motivem slavného hrdiny. Tato kvalitní kovová láhev udrží vaše nápoje dlouho teplé nebo studené, ať už jste ve škole, na výletě či doma.
Díky svému robustnímu materiálu je odolná a ideální pro každodenní použití, ale pozor – není vhodná do myčky nádobí ani mikrovlnné trouby, což zajistí dlouhou životnost potisku i materiálu. Stylový doplněk nejen pro fanoušky One Punch Mana vás bude provázet všude tam, kde potřebujete osvěžení.
Věk: 3+
Materiál: Kov
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 26.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.33 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |