nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Stor My Hero Academia Hrnek keramický 410 ml
Stor My Hero Academia Hrnek keramický 410 ml
Zažijte kouzlo oblíbeného anime My Hero Academia s tímto stylovým keramickým hrnkem o objemu 410 ml, který se stane nepostradatelným společníkem nejen při ranní kávě, ale i během odpočinku s oblíbeným nápojem. Hrnek je navržen tak, aby vydržel každodenní používání – můžete ho bez obav vložit do myčky i mikrovlnné trouby.
Elegantní balení z něj dělá také skvělý dárek pro fanoušky této světoznámé série. Připravte si svůj nápoj a ponořte se do světa hrdinů plného dobrodružství a inspirace!
Věk: 3+
Objem: 410 ml
Materiál: keramika
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 13.00 cm |
| Váha balení | 0.33 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |