nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Stor Mickey Mouse Tritan láhev 850 ml
Stor Mickey Mouse Tritan láhev 850 ml
Vydejte se s oblíbeným hrdinou Mickey Mouse na každodenní dobrodružství s touto stylovou Tritan láhví o objemu 850 ml. Díky praktickému šroubovatelnému uzávěru si můžete být jisti, že vaše pití zůstane bezpečně uzavřené a vždy po ruce.
Tento doplněk pitného režimu je nejen funkční, ale i skvělým společníkem pro všechny fanoušky filmového světa, kteří chtějí zůstat hydratovaní během dne. Odolný materiál Tritan zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Připravte se na nový den plný energie a radosti s touto unikátní lahví, která vám zpříjemní každý doušek.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 22.00 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |