nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Stor League of Legends Hrnek keramický 315 ml
Stor League of Legends Hrnek keramický 315 ml
Užijte si svůj oblíbený nápoj v keramickém hrnku League of Legends s objemem 315 ml, který je nejen stylovým doplňkem pro každého fanouška, ale i praktickým pomocníkem v kuchyni. Tento hrnek je navržen tak, aby vydržel každodenní použití – můžete ho bez obav vložit do myčky nádobí i mikrovlnné trouby.
Elegantní dárkový box z něj činí skvělý tip na dárek pro přátele nebo rodinu, kteří milují tento legendární herní svět. Připravte si svůj oblíbený čaj nebo kávu a ponořte se do světa League of Legends při každém doušku.
Věk: 3+
Materiál: keramika
Objem: 315 ml
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 13.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 0.32 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |