nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Stor Láhev hliníková Vegas Pokémon Thunderstruck
Stor Láhev hliníková Vegas Pokémon Thunderstruck
Vstupte do světa Pokémonů s touto stylovou hliníkovou lahví Vegas, která vám nabídne nejen praktický objem 815 ml, ale také šikovné plastové pítko se šroubovatelným uzávěrem.
Díky licenčnímu motivu Thunderstruck si každý fanoušek připomene své oblíbené dobrodružství. Láhev je ideální pro každodenní použití, avšak není vhodná do myčky nádobí ani mikrovlnné trouby, což zajišťuje dlouhou životnost jejího designu a materiálu.
Užijte si pitný režim v bezpečném a odolném provedení s neotřelým vzhledem, který potěší děti i dospělé milovníky Pokémonů.
Věk: 6+ let
Objem: 815 ml
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 7.20 cm |
| Výška balení | 7.20 cm |
| Délka balení | 26.80 cm |
| Váha balení | 0.14 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |