nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Stor Dragon Ball Hrnek keramický 410 ml
Stor Dragon Ball Hrnek keramický 410 ml
Užijte si každý doušek oblíbeného nápoje s keramickým hrnkem Dragon Ball o objemu 410 ml, který přináší do vašeho dne dávku legendární energie a stylu. Tento hrnek je nejen praktický díky své odolnosti vůči myčce nádobí a mikrovlnné troubě, ale také vás okouzlí svým výrazným licenčním motivem, který potěší všechny fanoušky kultovní série.
Skvěle se hodí jak pro ranní kávu, tak i pro večerní čaj – prostě ideální společník pro každého milovníka Dragon Ball. A navíc přijde zabalený v elegantním boxu, takže je perfektní i jako dárek.
Věk: 3+
Objem: 410 ml
Materiál: keramika
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 13.00 cm |
| Váha balení | 0.33 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |