Štěstí přeje připraveným :)

18.08.2016

Také máte pocit, že čas o prázdninách běží o dost rychleji než kdy jindy? Jako by si někdo tam nahoře hrál s hodinami světa a šťouchal do ručičky odměřující minuty.

Maxík si v tuto chvíli stále užívá si volných dní plnými tlapkami. Většinu času tráví samozřejmě venku u vody a na zahradě. Letos konečně odložil pomocná křidélka i kruh s želvičkou a plave skoro jako Michael Phelps. Musíme na něj také prásknout, že o jednom výjimečně horkém dni si na nás počíhal s balónky naplněnými vodou a rozpoutal doslova bombové šílenství. Když má vody a ráchání dost, řádí s kamarády na prolézačce se skluzavkou, nebo se prohání po trávě na svém novém odrážedle Yedoo. To má vážně moc rád a těší se, až víc vyroste, protože pak nasedne na opravdické kolo a to bude teprve jízda!


Dospělí mají ovšem i jiné věci na práci než lelkování po venku a hru na schovávanou, obzvlášť pokud je doma dítě školou povinné. A je jedno, zda je to budoucí prvňáček či ostřílený páťák. Jistě mu v tuto chvíli chystáte výbavu do školy, nebo nad ní alespoň usilovně přemýšlíte.
Co všechno bude potřebovat novopečený žáček, aby jeho školní začátky proběhly pěkně v klidu bez chybějících sešitů a pastelek? Jak vybrat aktovku, která se dítěti bude líbit, vejdou se mu tam všechny sešity i poklady, a přitom bude splňovat vaše nároky na bezpečnost a pohodlí při nošení? Čím dítěti zpříjemnit vstup do vyššího ročníku, kde bude učení zase o chlup náročnější? Nebo ho čeká nová třída plná cizích spolužáků? A jak se mu bude ve škole líbit?
To všechno se vám může honit hlavou a přidělávat vrásky navíc. Jedné se však zbavíte hned, když si s předstihem připravíte základní věci. Vše ostatní pak už zvládnete s přehledem, ostatně jako vždycky... ;)


Maxík pro vás vybral nejoblíbenější školní pomůcky od školních aktovek a batohů, penálů, sáčků na přezůvky, přes sešity a desky na ně, až po pastelky, tužky a další výtvarné potřeby, které během školního roku děti budou potřebovat. Letos si dal obzvlášť záležet na designu produktů, protože i vstup do nového školního roku může být stylový :)

Zkrátka štěstí přeje připraveným, tak nečekejte na zázraky a vybírejte!


P.S.: Nejen na výtvarné potřeby Maxík doporučuje jeden z krásných kufříků české výroby Kazeto, které zaujmou kvalitou zpracování i neotřelým designem.

 

 

 

 

 

Štěstí přeje připraveným :)