Stavíme s PONY

30.06.2016

Maxík do svého sortimentu zařadil horkou novinku, která je zcela unikátní a svým důmyslným zpracováním přesahuje i české hranice.
PONY je dřevěná stavebnice, která díky svému provedení a kráse přírodního bukového dřeva uchvátí děti každého věku, ale i rodiče či prarodiče, kteří tak můžou smysluplně a hravě trávit čas se svými potomky.
Stavebnice PONY obsahuje trámce, kolečka, tyčky, kulatinky a kolíčky, které mezi sebou můžete různě spojovat a tak si vytvořit takřka cokoliv. Limitem je zde jen vaše fantazie. Pomyslnou třešničkou na dortu pak je možnost si postavenou věc vyzkoušet. Ze stavebnice snadno postavíte třeba koloběžku, auto, tříkolku a není nic snadnějšího, než na výtvor naskočit a jet. Spoustu inspirace získáte z návodů, kde je názorně nakresleno, jak sestavit plně funkční jeřáb, mašinku či kočárek pro panenku.
PONY přináší dětem možnost vidět věci z různých úhlů a zapojit svoji představivost. Fantazie teď může být na prvním místě. Stavebnice pomáhá rozvíjet jemnou a hrubou motoriku a neméně důležité logické myšlení. Dítě se při spojování dílků učí soustředěnosti a také vytrvalosti, pokud vše zrovna nejde podle plánu. Může tvořit jak samostatně, tak i v kolektivu, což vede k hodnotnému poznávání spolupráce s druhými lidmi.
PONY je zkrátka o vztazích, ať už s rodiči nebo se spolužáky, a díky své variabilitě je dokáže zdravě posilovat.
K výrobě stavebnice se používá vysoce kvalitní přírodní bukový materiál, který prochází dokonalým vysušením, takže je i po letech tvarově stálý a takřka nezničitelný. K tomu přičteme preciznost a přesnost zpracování každého dílku. Samozřejmostí pak je zdravotní nezávadnost veškerých použitých materiálů. Všechny tyto detaily jsou zárukou, že stavebnice bude dětem dělat radost mnoho let.

 

Stavíme s PONY