nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sprint štěně Jezevčík
Sprint štěně Jezevčík
Tvůj nový kamarád je vždy připraven na akci a mazlení s tebou. Pejsek rád štěká, hýbe ušima a vrtí ocáskem.
Skvělý kamarád, pro všechny, kteří si přejí pejska.
Věk: 3 +
Baterie: 3 x LR44 (součást balení)
Rozměr: 13 x 25 x 18 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 18.00 cm |
| Váha balení | 0.57 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |