Spin Master Vratká věž
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Spin Master Vratká věž
Spin Master Vratká věž
Oblíbená rodinná hra Vratká věž, kde vyndáváš postupně jednotlivé kostičky, které pak skládáš na vršek stavby. Prohrává ten, kterému věž spadne.
Věk: 6+
Materiál: dřevo
Počet dílků: 48
Počet hráčů: 1+
Rozměry balení: 8 x 8 x 27 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 8 cm |
| Výška balení | 27.00 cm |
| Délka balení | 8 cm |
| Pohlaví | Unisex |
| Počet dílků | 48 |
| Počet hráčů (od) | 1 |
| materiál | Dřevo |
| Doba hry (min) | 10 min |
| Váha balení | 0.96 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Pro celou rodinu |