Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu multibalení základních figurek

629 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 109 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
SPI 6067029
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu multibalení základních figurek

Vytvořte si vlastní dobrodružství s dárkovým balíčkem sběratelských figurek z filmu Tlapková patrola: ve velkofilmu!

Tato sada figurek Tlapkové patroly obsahuje akční figurky Chase, Marshalla, Rockyho, Rubblea, Zumy a Skye, které nikde jinde nenajdete!

Dobrodružná dárková sada akčních figurek je dokonalým způsobem, jak získat všechny své oblíbené postavy z velkého plátna!

Díky autentickému designu a originálním filmovým uniformám vypadá každý pejsek stejně jako ve filmu a má realistické detaily srsti, které oživí každou dobrodružnou hru.

Využijte svou představivost a sehrajte si své oblíbené scény z filmu Tlapková patrola: ve velkofilmu, nebo se vydejte na zcela nové mise!

S hračkami pro batolata ze světa Tlapkové patroly může dítě při hraní rozvíjet svou představivost a motorické dovednosti a zároveň prožívat své oblíbené scény z filmu!

Pro ještě zábavnější a napínavější mise inspirované seriálem Tlapková patrola sbírejte všechny hračky z filmů o Tlapkové patrole, jako je například úžasná velitelská letadlová loď a všechny hračky ze speciální edice Tlapkové patroly pro holky a kluky, jako jsou figurky a hrací sady Mighty Pups, Aqua Pups a Big Truck Pups (každá se prodává samostatně).

Užijte si nekonečná dobrodružství se svými oblíbenými psími hrdiny s dárkovým balením figurek z filmu Tlapková patrola: ve velkofilmu!

Věk: 3+

záruka 2 roky
Vhodné od 3 let
Šířka balení 30.48 cm
Výška balení 5.08 cm
Délka balení 30.48 cm
Váha balení 0.30 kg
Věk Předškolák (3-5 let)
Pohlaví Unisex

Dotaz k produktu